Oldtimer Warsaw Show 2017

Colourlock & Oldtimer Warsaw Show 2017

Już w najbliższy weekend nasza ekipa specjalistów od zadań specjalnych wyruszy do podwarszawskiego Nadarzyna na targi pojazdów zabytkowych Oldtimer Warsaw Show 2017. Zapraszamy wszystkich na stoisko Detaling Mafia w Hali F na prezentację metod renowacji i czyszczenia skóry, pokażemy też jak prawidłowo dbać o dobry stan i elegancki wygląd tapicerki w zabytkowych autach.

Jest to już kolejna czwarta edycja popularnej wśród fanów klasycznej motoryzacji imprezy, na której będzie można zobaczyć zabytkowe pojazdy wyprodukowane jeszcze w XIX wieku oraz nieco młodsze, ale równie okazałe klasyki motoryzacji z lat 70-tych i 80-tych ubiegłego stulecia. Miłośnicy zabytkowych aut z pewnością znajdą tu dla siebie niejedną atrakcję, oprócz możliwości obejrzenia takich aut jak np. Bentley R-Type z 1955 czy Jaguar E-Type z 1969 roku, będzie również okazja do skorzystania z licznych porad ekspertów.

Na stoisku Colourlock zobaczyć będzie można między innymi:
– pokaz renowacji skór stosowanych w autach zabytkowych,
– prezentację technik farbowania i lakierowania skór,
– produkty rekomendowane do używania przy renowacji i pielęgnacji oldtimerów,
– maszynę do testowania wytrzymałości skóry przed i po konserwacji.

Ponadto dla odwiedzających przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na nasze produkty oraz możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji z naszym głównym ekspertem od skór.

Serdecznie zapraszamy!

4.3/5 - (7 votes)