Skontaktuj się z nami

 

Szkolenie grupowe z podstaw renowacji i pielęgnacji
tapicerek skórzanych

 

 

Zostaw numer!
Oddzwonimy i odpowiemy na
wszelkie pytania


   

  Czego nauczysz się na szkoleniu:

   

   

  01

  Rozpoznawania różnych rodzajów skór

  Przy wykonywaniu renowacji spotkasz się z różnymi rodzajami skór, należą do nich m. in. skóry gładkie, aniliny, semi aniliny skóry szorstkie. Nauczymy Cię jak rozróżniać eko skórę od skóry naturalnej, omówimy ich najważniejsze cechy i powiemy Wam jak się z nimi właściwie obchodzić.

  02

  Profesjonalnego czyszczenia tapicerek skórzanych

  Należyte czyszczenie skóry to coś więcej niż zwykła czynność pielęgnacyjna. Poznasz techniki, środki i sposoby na usuwanie typowych plam i zabrudzeń tapicerek samochodowych i meblowych.

  03

  Zasad skutecznej renowacji skór

  Aby naprawa tapicerki skórzanej była skuteczna i trwała musisz koniecznie zapoznać się z kluczowymi zasadami renowacji skór. Bez tej wiedzy efekt końcowy może być niezadowalający.

  04

  Szpachlowania ubytków i rys w skórze

  Podczas ćwiczeń praktycznych poznasz różnicę pomiędzy płynną skórą a szpachlą do skór. Usuwanie ubytków w skórze to czynność tylko pozornie prosta. Prawidłowe wypełnienie ubytku przed malowaniem pozwoli Ci skutecznie zniwelować drobne uszkodzenia tapicerki.

  05

  Przygotowania powierzchni pod malowanie

  Odtłuszczenie, usunięcie starego lakieru wykończeniowego czy techniki matowienia powierzchni to podstawa każdej udanej renowacji. Pokażemy Wam jak się fachowo za to zabrać i pokażemy wszystkie zasadzki jakie czekają na początkujacych.

  06

  Farbować skórę pistoletem aerografem oraz gąbką

  Uczymy farbować skóry różnymi metodami, zarówno techniką natryskową jak i gąbką. Nauczymy Cię regulować ciśnienie w pistolecie, pokażemy w jaki sposób ustawia się szerokość strumienia oraz jak nakładać środki o różnej gęstości.

  07

  Nakładania lakieru wykończeniowego top coat

  Po usunięciu ubytków tapicerki i po jej pomalowaniu konieczne jest utrwalenie wykonanej pracy. Właściwe położenie lakieru top coat nie tylko przedłuży efekt naszej pracy ale też wzmocni ochronę tapicerki przed uszkodzeniami. Pokażemy Ci jak uzyskać naszymi środkami różne stopnie połysku wykończenia tapicerki.

  08

  Diagnozowania przyczyny uszkodzeń skóry i dobierania właściwych środków

  Wbrew powszechnie krążącej opinii tapicerki skórzane wymagają regularnej pielęgnacji i stosowania wyłącznie dedykowanych środków. Na szkoleniu dowiesz się z czego wynikają najczęstsze uszkodzenia skóry i jak sobie z nimi skutecznie poradzić.

   

   

  Dlaczego warto wybrać szkolenie
  w Colourlock?

   

   

  mark Znamy się na skórach jak nikt inny!
  mark Szkolimy rocznie kilkadziesiąt firm i osób prywatnych
  mark Możecie Państwo nauczyć się poszukiwanego przez pracodawców zawodu lub założyć własną firmę
  mark Uczymy tylko technik na które sami dajemy gwarancję klientom
  mark Oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne

  Firma Colourlock od wielu lat szkoli specjalistów w dziedzinie renowacji wyrobów ze skóry. Nasze profecjonalne systemy napraw skór znalazły uznanie wśród specjalistów w branży nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

  Dostarczamy pełną gamę środków i narzędzi do wykonywania profesjonalnych prac renowacyjnych, przy pomocy naszych produktów mozna między innymi usunąć rozdarcia, dziury i przetarcia, wykonać rekonstrukcję uszkodzonej powierzchni łącznie z odtworzeniem jej oryginalnej struktury oraz koloru.

  Jeśli chcą Państwo zobaczyć efekty naszych realizacji zapraszamy do galerii prac.

  Opinie klientów

  „Na szkoleniu w firmie Colourlock byłem już dwukrotnie. Zarówno podstawowe szkolenie jak i zaawansowane przeprowadzane jest w domowej atmosferze. Poziom i zaangażowanie trenerów to mistrzostwo świata. Teoria przedstawiona w przyjazny i zrozumiały sposób ale najważniejsze to zajęcia praktyczne prowadzone w „żywym warsztacie”.Często po szkoleniach, kursanci wyjeżdżają z certyfikatem i zaczyna się samotna walka. Nie w przypadku Colourlock. Oprócz certyfikatu otrzymujemy serwis i pomoc praktycznie 24 godziny na dobę. Lepszych fachowców w branży renowacji skór nie znam. „

  ~ Arkadiusz Kaźmierczak, We’re 4 Detailing

  „Z firmą Colourlock współpracujemy od 2013 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wielu szkoleniach przeprowadzonych przez ww., firmę z zakresu czyszczenia i renowacji tapicerek skórzanych. Szkolenia w ww., firmie stały i stoją na najwyższym światowym poziomie. Naszym zdaniem firma Colourlock to lider jakość w swoim fachu. Szkolenia obejmowały następujący zakres:czyszczenie tapicerki skórzanej, dobieranie odpowiedniej barwy farb do danej uszkodzonej powierzchni skórzanej, usuwanie i renowację ręczną tapicerki skórzanej, konserwację tapicerki skórzanej, pielęgnację okresową tapicerek skórzanych. Firma Colourlock zapewnia także obsługę techniczną po szkoleniu, pomoc telefoniczną, mailową. „

  ~ Tomasz Wilczyński, Wilczynsky.pl

  certificate

   

  Regulamin Szkolenia