Skontaktuj się z nami

Colourlock TOP Life PRO

Szkolenie certyfikowanie z aplikacji profesjonalnych powłok ochronnych


Szkolenie certyfikowanie dla serwisantów powłok profesjonalnych Colourlock TOP Life PRO. Pomimo, iż proces aplikowania powłoki nie jest skomplikowany, to nieumiejętne jej położenie lub serwisowanie może doprowadzić do jej zbyt szybkiego zużycia. Podczas szkolenia krok po kroku nauczymy Cię jak prawidłowo kłaść powłokę oraz wyjaśnimy dokładnie jak przebiega jej użytkowanie i serwisowanie.

Powłoka na fotel skórzany TOP Life PRO

Czego nauczysz się na szkoleniu

Szkolenie z aplikowania powłok ochronnych Colourlock TOP Life PRO jest przeznaczone dla osób, które miały już styczność z technikami profesjonalnymi renowacji skór lub są w trakcie zdobywania kwalifikacji w tym zakresie. Podczas kilkugodzinnego szkolenia nauczymy Cię m.in.:

 • jak ocenić możliwość zaaplikowania powłoki na różne rodzaje tapicerek
 • jak prawidłowo przygotować powierzchnię przed położeniem powłoki
 • jak posługiwać się sprzętem serwisowym niezbędnym do położenia powłoki
 • jak przygotować powłokę przed zaaplikowaniem w celu otrzymania pożądanych właściwości
 • w jaki sposób kłaść powłokę aby aplikacja była wydajna i maksymalnie skuteczna
 • jakie są zasady serwisowania powłoki w celu przedłużenia trwałości ochrony

Powłoka Colourlock TOP Life PRO

Czym jest powłoka TOP Life PRO?

Colourlock TOP Life PRO to w pełni transparentna, oddychająca i wyjątkowo trwała powłoka ochronna do tapicerek skórzanych, skór ekologicznych i tworzyw sztucznych. Powłoka profesjonalna TOP Life PRO wzmacnia ochronę tapicerki przed wnikaniem płynów, chroni przed powstawaniem trwałych plam i przebarwieniami od odzieży, tworzy na powierzchni warstwę ochronną z filtrem UV zapobiegającą blaknięciu koloru. Po zaaplikowaniu powłoki brud dłużej utrzymuje się na powierzchni, dzięki czemu czyszczenie tapicerki jest łatwiejsze i efektywniejsze. Okres utrzymywania się powłoki na tapicerce wynosi do 24 miesięcy!
Zalety powłoki TOP Life PRO:
 • Powłoka nie zmienia właściwości fizycznych tapicerki
 • Wzmacnia ochronę tapicerki przed wycieraniem koloru i głębokim przenikaniem płynów
 • Chroni kolor tapicerki przed przebarwieniami
 • Jest przyjazna dla środowiska, nie zawiera rozpuszczalników
 • Chroni przed wpływem promieniowania UV
 • Trwałość ochrony wynosi do 24 miesięcy!

Wybierz szkolenie dla siebie

Aby uzyskać certyfikat serwisanta powłok Colourlock TOP Life PRO należy ukończyć jeden z poniższych kursów. W zależności od wybranego wariantu oprócz certyfikatu serwisanta powłok otrzymują Państwo także pakiet dodatkowej wiedzy z zakresu profesjonalnej renowacji i pielęgnacji tapicerek skórzanych.

Szkolenia podczas których jest możliwe uzyskanie certyfikatu TOP Life PRO są wyszczególnione na liście dostępnych terminów lub należy je odznaczyć jako dodatkowy wariant szkolenia. W razie braku dostępnych opcji z certyfikatem TOP Life PRO prosimy o kontakt z biurem w celu uzgodnienia indywidualnego terminu szkolenia.


Masz jakieś pytania lub wątpliwości?
Skontaktuj się z nami!

+48 71 738 22 26
info@colourlock.pl