Skontaktuj się z nami

TOP Life PRO

Wyższy poziom ochrony dla Twoich skór i nie tylko…


Innowacyjna, trwała i nieinwazyjna powłoka ochronna Colourlock TOP Life PRO do tapicerek samochodowych. Zabezpiecza skórę, eko skórę i tworzywa sztuczne przed płynami i przebarwieniami, chroni kolor tapicerki przed płowieniem. Wyjątkowa skuteczność i trwałość powłoki nawet do 24 miesięcy!

Powłoka na fotel skórzany TOP Life PRO

Czym jest TOP Life PRO

Dotychczas stosowane rozwiązania wśród produktów trwale zabezpieczających tapicerki samochodowe nie uzyskały aprobaty branży motoryzacyjnej. Głównymi problemami, z jakimi zmierzyli się użytkownicy powłok do tapicerek skórzanych to m.in.:

  • brak cyrkulacji powietrza przez powłokę
  • brak odprowadzania nagromadzonej wilgoci
  • wysoka zawartość rozpuszczalników
  • aplikacja i konserwacja powłoki nieodwracalnie zmienia właściwości fizyczne tapicerki

Popularnym rozwiązaniem na te problemy jest nasz preparat konserwujący Leder Versiegelung, którego skuteczność ochrony trwa do 6 miesięcy. Od wielu lat zyskuje on wysokie noty zarówno ze względu na wysoką skuteczność ochrony, jak i bezpieczeństwo użytkowania. Powodowani potrzebą poszukiwania jeszcze skuteczniejszych i długotrwałych rozwiązań stworzyliśmy kolejny innowacyjny produkt – powłokę zabezpieczającą do tapicerek samochodowych TOP Life PRO.

Powłoka na fotel skórzany TOP Life PRO

Dlaczego warto wybrać powłokę TOP Life PRO

Colourlock TOP Life PRO to pierwsza w pełni oddychająca powłoka zabezpieczająca, którą można stosować na skórze naturalnej, skórze syntetycznej (tzw. eko skórze) i na tworzywach sztucznych. TOP Life PRO chroni powierzchnie nie tylko przed ogólnym zabrudzeniem, ale także przed powstawaniem trwałych przebarwień tapicerki (np. od jeansów). Powierzchnie są dodatkowo chronione przed szybkim wnikaniem płynów, dzięki przepuszczalności powietrza skóra pozostaje elastyczna i nie wysycha.
Zalety powłoki TOP Life PRO:
  • Powłoka nie zmienia właściwości fizycznych tapicerki
  • Wzmacnia ochronę tapicerki przed wycieraniem koloru i głębokim przenikaniem płynów
  • Chroni kolor tapicerki przed przebarwieniami
  • Jest przyjazna dla środowiska, nie zawiera rozpuszczalników
  • Chroni przed wpływem promieniowania UV
  • Trwałość ochrony wynosi do 24 miesięcy!

Realizacje

Top Life Colourlock realizacje 1

Top Life Colourlock realizacje 2

Top Life Colourlock realizacje 3

Top Life Colourlock realizacje 4

Poznaj naszą ofertę

Zapraszamy do skorzystania z oferty profesjonalnej aplikacji powłoki TOP Life PRO. W zależności od wielkości powierzchni zabezpieczanej koszt usługi zaczyna się już od 590 zł brutto*.


Cennik Top Life Pro auta małe


Cennik Top Life Pro auta duże

* Podana cena dotyczy zabezpieczenia kompletu foteli i kanapy w samochodzie. Zabezpieczenie pozostałych elementów wnętrza w samochodzie jest wyceniane indywidualnie. W przypadku aplikowania powłoki zabezpieczającej TOP Life PRO należy wykonać dodatkowe czyszczenie tapicerki, usługa czyszczenia jest wyceniana indywidualnie.


Masz jakieś pytania lub wątpliwości?
Skontaktuj się z nami!

+48 71 738 22 26
info@colourlock.pl