Skontaktuj się z nami

 

Warsztaty doszkalające z renowacji i pielęgnacji
tapicerek skórzanych

 

 

 

Ten rodzaj szkolenia jest przeznaczony dla osób, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia w renowacji tapicerek skórzanych środkami Colourlock z serii PRO. Dajemy Ci możliwość wykonania dodatkowych ćwiczeń praktycznych pod okiem naszego instruktora z dowolnie wybranych zagadnień z zakresu pielęgnacji i renowacji tapicerek. W szczególności wyodrębniliśmy dodatkowe tematy warsztatów:
– całodzienne warsztaty z mieszania kolorów
– renowacja skór dwubarwnych, malowanie skór anilinowych

Jeśli w Twojej codziennej pracy potrzebujesz zyskać wiedzę lub praktykę w innej tematyce związanej z renowacją skórzanej tapicerki – pozostaw nam swój numer, skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły szkolenia.

Warunkiem uczestniczenia w warsztatach doszkalających jest posiadanie certyfikatu z renowacji skór techniką Colourlock!

 

 

 

Dlaczego warto wybrać szkolenie
w Colourlock?

 

 

mark Znamy się na skórach jak nikt inny!
mark Szkolimy rocznie kilkadziesiąt firm i osób prywatnych
mark Możecie Państwo nauczyć się poszukiwanego przez pracodawców zawodu lub założyć własną firmę
mark Uczymy tylko technik na które sami dajemy gwarancję klientom
mark Oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne

Firma Colourlock od wielu lat szkoli specjalistów w dziedzinie renowacji wyrobów ze skóry. Nasze profecjonalne systemy napraw skór znalazły uznanie wśród specjalistów w branży nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Dostarczamy pełną gamę środków i narzędzi do wykonywania profesjonalnych prac renowacyjnych, przy pomocy naszych produktów mozna między innymi usunąć rozdarcia, dziury i przetarcia, wykonać rekonstrukcję uszkodzonej powierzchni łącznie z odtworzeniem jej oryginalnej struktury oraz koloru.

Jeśli chcą Państwo zobaczyć efekty naszych realizacji zapraszamy do galerii prac.

Opinie klientów

„Na szkoleniu w firmie Colourlock byłem już dwukrotnie. Zarówno podstawowe szkolenie jak i zaawansowane przeprowadzane jest w domowej atmosferze. Poziom i zaangażowanie trenerów to mistrzostwo świata. Teoria przedstawiona w przyjazny i zrozumiały sposób ale najważniejsze to zajęcia praktyczne prowadzone w „żywym warsztacie”.Często po szkoleniach, kursanci wyjeżdżają z certyfikatem i zaczyna się samotna walka. Nie w przypadku Colourlock. Oprócz certyfikatu otrzymujemy serwis i pomoc praktycznie 24 godziny na dobę. Lepszych fachowców w branży renowacji skór nie znam. „

~ Arkadiusz Kaźmierczak, We’re 4 Detailing

„Z firmą Colourlock współpracujemy od 2013 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wielu szkoleniach przeprowadzonych przez ww., firmę z zakresu czyszczenia i renowacji tapicerek skórzanych. Szkolenia w ww., firmie stały i stoją na najwyższym światowym poziomie. Naszym zdaniem firma Colourlock to lider jakość w swoim fachu. Szkolenia obejmowały następujący zakres:czyszczenie tapicerki skórzanej, dobieranie odpowiedniej barwy farb do danej uszkodzonej powierzchni skórzanej, usuwanie i renowację ręczną tapicerki skórzanej, konserwację tapicerki skórzanej, pielęgnację okresową tapicerek skórzanych. Firma Colourlock zapewnia także obsługę techniczną po szkoleniu, pomoc telefoniczną, mailową. „

~ Tomasz Wilczyński, Wilczynsky.pl

certificate

 

Regulamin Szkolenia