Skontaktuj się z nami

Serwis tapicerek skórzanych

Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie naprawy drobnych uszkodzeń skóry i kompleksowych renowacji wielkopowierzchniowych. Niezależnie czy chodzi o usuwanie plam z tapicerek skórzanych, czy też profesjonalny serwis i likwidację przetarć i pęknięć powierzchni mebli skórzanych, nasi specjaliści zajmą się każdym problemem.

Usuwanie plam i drobnych uszkodzeń tapicerek skórzanych

Wieloletnie doświadczenie i wciąż doskonalone techniki pielęgnacji i renowacji elementów wykonanych ze skóry naturalnej pozwalają nam sprawnie radzić sobie z większością problemów występujących w trakcie eksploatacji, m.in.:

  • uporczywymi plamami i tłustymi zabrudzeniami,
  • pęknięciami powierzchni,
  • przetarciami, dziurami i zarysowaniami,
  • przebarwieniami od spodni jeansowych,
  • utratą koloru i blaknięciem,
  • nieprzyjemnym skrzypieniem.

Nie są to jedyne problemy, z jakimi można się do nas zgłosić. Zajmujemy się też kompleksową renowacją mebli i wnętrz pojazdów.

Profesjonalny serwis mebli i foteli samochodowych ze skóry

Prowadzimy profesjonalny serwis mebli i samochodowych tapicerek skórzanych. Likwidujemy zarówno większe uszkodzenia (np. rozległe plamy i zatłuszczenia), jak i mniejsze (np. przetarcia powierzchni kierownic). Nasi fachowcy każdego dnia poszerzają swoją wiedzę z zakresu kosmetyki skór naturalnych i ekologicznych. Podejmiemy się każdego zlecenia, nawet regeneracji zniszczonych foteli w starym aucie, które wyglądają na kompletnie zużyte. Będziesz pozytywnie zaskoczony efektami przeprowadzonych przez nas zabiegów.

Dlaczego warto postawić na profesjonalne czyszczenie plam na skórze?

Plamy z tłuszczu na skórze, a także wyblaknięcia, rysy po kocich pazurach, odbarwienia, przetarcia – to najczęstsze problemy, z którymi borykają się właściciele skórzanych mebli, tapicerki i nie tylko. Wbrew pozorom, nie oznaczają one, że jedynym rozwiązaniem jest wymiana na nowszy model. Istnieją sprawdzone metody, które pozwolą uratować ulubione fotele czy też galanterię. Należy jednak pamiętać, że materiał ten należy do wyjątkowo wymagających. Dlatego amatorskie próby jego renowacji mogą okazać się tragiczne w skutkach. Nieodpowiednio dobrane preparaty czy też techniki naprawy bądź odplamiania mogą spowodować jeszcze większe szkody. By uniknąć nerwów oraz dodatkowych kosztów, warto od razu postawić na profesjonalny serwis mebli skórzanych, foteli samochodowych i nie tylko.

Szybka i skuteczna naprawa uszkodzeń skóry

Specjaliści z naszego serwisu wiedzą, jak uratować meble oraz galanterię przed wyrzuceniem. Z pozoru niemożliwe do usunięcia plamy i uszkodzenia mogą okazać się bardzo łatwe w likwidacji. Firmę Colourlock tworzą ludzie, którzy doskonale znają oraz rozumieją szczególne potrzeby tego wymagającego materiału. Wiedzą też, jakich preparatów i technik użyć, by szybko i skutecznie rozprawić się z różnego rodzaju uszkodzeniami – zarówno wynikającymi z naturalnego zużycia materiału na skutek intensywnej eksploatacji, jak i powstałych w wyniku niewłaściwej pielęgnacji oraz konserwacji, a także uszkodzeń mechanicznych.

Profesjonalne usuwanie plam ze skóry ekologicznej i naturalnej

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma uniwersalnego przepisu na renowację mebli czy też galanterii. Dlatego tak ważne jest doświadczenie oraz wiedza – dzięki nim możliwe jest dokładne rozpoznanie problemu oraz dopasowanie metod i preparatów, które w danym przypadku będą zarówno skuteczne, jak i bezpieczne. Należy pamiętać, że innego podejścia będzie wymagała skóra naturalna, a innego ekologiczna.

renowacja skóry

Od czego zacząć naprawę i odplamianie skóry?

Usuwanie plam z foteli samochodowych czy też mebli zawsze należy rozpocząć od dokładnego rozpoznania. Należy oszacować rozmiar zanieczyszczeń i uszkodzeń, a także określić rodzaj materiału. To bardzo istotne, ponieważ wykorzystane technologie oraz środki muszą być dobrane do konkretnego rodzaju materiału – tylko wtedy będą nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne. Dla laików może to być bardzo trudne zadanie. Błędne rozpoznanie materiału może skutkować doborem nieodpowiednich środków i metod, co w konsekwencji może doprowadzić do powstania jeszcze większych uszkodzeń – często trudnych, a nawet i niemożliwych do naprawy.

Nie należy obawiać się kosztów profesjonalnej naprawy i odplamiania. Nie ma dwóch takich samych zleceń, więc każde z nich wyceniamy indywidualnie. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas ceny były jak najbardziej korzystne. Dzięki temu powierzenie mebli czy też foteli samochodowych profesjonalnemu serwisowi jest znacznie bardziej opłacalne niż inwestowanie w nowe elementy wyposażenia.