Skontaktuj się z nami

Czyszczenie mebli skórzanych

Wśród naszych usług jest również kompleksowa opieka nad meblami wykonanymi ze skóry. Czyszczenie i konserwacja skórzanych tapicerek meblowych to podstawowe zabiegi mające na celu utrzymanie ich w dobrej kondycji. Stosujemy tylko specjalistyczne środki do danego rodzaju powierzchni. Gwarantuje to skuteczne usuwanie plam z kanap i niwelację nieprzyjemnych zapachów. Preparaty czyszczące w połączeniu z wysokiej klasy impregnatami pozwalają zachować efekty procesów pielęgnacyjnych przez długi czas.

Likwidacja zabrudzeń z tapicerki meblowej skórzanej

Kosmetyki Colourlock pozwalają na bardzo skuteczne czyszczenie tapicerki meblowej. Uporczywy brud zostaje usunięty, a zapachy ludzkiego potu czy dymu tytoniowego bezpowrotnie zlikwidowane. Środki stosowane przez naszych fachowców podczas zabiegów świetnie radzą sobie z większością typowych zabrudzeń. W razie potrzeby usługę czyszczenia możemy uzupełnić o dodatkowe zabiegi regeneracji skóry po których tapicerka nabędzie dodatkowej miękkości i elastyczności.

Zabezpieczenie impregnatem kompletów meblowych

W celu zabezpieczenia kompletów mebli przed powstawaniem nowych zabrudzeń, a także do utrwalenia efektów wcześniejszych czynności pielęgnacyjnych, aplikujemy na tapicerkę specjalistyczny preparat ochronny. Konserwacja skór meblowych środkami Colourlock znacznie zwiększa ich odporność na plamy i przetarcia będące konsekwencją intensywnej eksploatacji. Jej efektem jest również dodatkowa ochrona przed przebarwieniami od kontaktu ze spodniami jeansowymi oraz działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych.

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem jakościowych preparatów do czyszczenia materiałów skórzanych. Prezentowane w sklepie internetowy środki powstały, aby jak najlepiej zatroszczyć się o tapicerkę zarówno tych nowych, jak i starszych akcesoriów. Proponujemy nie tylko znakomitej jakości środki do czyszczenia tapicerki meblowej, ale oprócz tego oferta naszego przedsiębiorstwa to również prace mające na celu rewitalizację mebli. Prowadzone czynności są realizowane przez niezwykle doświadczonych oraz wyszkolonych pracowników, co jest gwarancją sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości oraz szybkości działania.

czyszczenie mebli

Czyszczenie mebli skórzanych – postaw na sprawdzone rozwiązania

W ofercie naszej firmy znajduje się wiele środków, których zadaniem jest czyszczenie tapicerki meblowej. Oferujemy przede wszystkim zestaw Colourlock, w którego skład wchodzi między innymi pianka do pielęgnacji tapicerki skórzanej, a także środek konserwujący Leder Versiegelung, którego zadaniem jest ochrona tapicerki przed negatywnymi skutkami codziennej eksploatacji mebli. Bardzo ważną informacją jest fakt, że środki są bezbarwne oraz bezzapachowe, dzięki czemu nie są powodem jakiegokolwiek dyskomfortu podczas stosowania.

Czyszczenie mebli ze skóry ekologicznej – przegląd produktów

Sporym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszy się zestaw do czyszczenia akcesoriów skórzanych, w którego skład wchodzi także mleczko pielęgnujące. Jego zadaniem jest przede wszystkim silna regeneracja materiału od wewnątrz. Zastosowane środki skutecznie nawilżają oraz poprawiają ogólną kondycję akcesoriów, przez co materiał staje się elastyczny i odporny na rozciąganie. Oferowany zestaw kompleksowo czyści oraz zabezpiecza tapicerki. Jego ważnym zadaniem jest wzmacnianie struktury, a także ochrona koloru przed blaknięciem wskutek częstej eksploatacji lub działania promieni słonecznych. Zestaw do pielęgnacji akcesoriów skórzanych znacząco spowalnia procesy starzenia się materiału, przez co wszystkie akcesoria zachowują elegancki wygląd nawet wskutek wieloletniego użytkowania.

Konserwacja skóry meblowej jeszcze nigdy nie była tak prosta

Oferowane produkty do pielęgnacji skóry ekologicznej odznaczają się znakomitym działaniem oraz wysoką wydajnością. Jeden zestaw produktów wystarcza na wyczyszczenie oraz zakonserwowanie dwóch kompletów meblowych. Dostarczamy nie tylko środki, ale również niezbędne narzędzia pozwalające na zatroszczenie się o akcesoria w domu. Oferujemy między innymi miękkie ściereczki, gąbki, a także chusteczki do czyszczenia materiałów gładkich. Proponujemy również pady szlifujące i szczoteczki do usuwania trudniejszych zabrudzeń.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych usług konserwujących dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje, a także kadra doświadczonych pracowników są gwarancją podejmowania działań z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji.