Skontaktuj się z nami

Renowacja skóry

Wytarcia i uszkodzenia skóry wpływają negatywnie na wygląd wizualny i walory estetyczne tapicerki skórzanej

Skóra, która posiada wytarcia lub ubytki w farbie szybko ulega degradacji. Jeśli mamy widoczne uszkodzenia oznacza to, że warstwa lakieru, która ma chronić tapicerkę została uszkodzona. W krótkim czasie dochodzi do kompletnego zniszczenia boczku.

wytarcia farby na boczku fotela samochodowego
Zdjęcie boczku w trakcie zużywania (coraz większe uszkodzenia)

Dlatego bardzo ważne jest aby powstające uszkodzenia jak najszybciej zabezpieczyć. Nie tylko pozwoli podnieś wartości estetyczne tapicerki, ale również pozwoli nam bezpiecznie użytkować fotele jeszcze przez długi czas.

Farbowanie skóry

Colourlock przygotował dla Państwa systemy renowacji półprofesjonalnych, które można wykonywać we własnym zakresie. Nasze farby do skóry i pasty naprawcze są łatwe i bezpieczne w użyciu. Renowacja dzięki utrwaleniu są trwała, a niewysokie koszty sprawiają, ze jest to bardzo popularny sposób napraw tapicerek skórzanych. Sprawdź profesjonalne produkty do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji skóry, które czekają w naszym sklepie online 

 

Zaniedbane, starsze powierzchnie często wymagają bardziej kompleksowych działań niż tylko doraźne przeczyszczenie i konserwacja. Renowacja tapicerek samochodowych jest zabiegiem złożonym, jednakże dzięki naszym zestawom poradzą sobie z nim nawet mniej wprawione osoby. Każdy komplet zawiera wszystko, czego potrzebujesz aby przeprowadzić naprawę skóry mebli lub foteli w samochodzie.

Zestawy do renowacji i odnowy tapicerek skórzanych Colourlock

Pakiety z naszej oferty składają się ze środków do czyszczenia i konserwacji oraz specjalistycznych farb tonujących wraz z rozpuszczalnikami i niezbędnymi akcesoriami. W naszej gamie produktowej znajdują się również pojedyncze pozycje do renowacji tapicerek meblowych i samochodowych – wszystko zależy od Twoich wymagań. Mamy rozwiązania zarówno dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w wykonywaniu renowacji, jak i dedykowaną paletę produktów dla profesjonalistów.

Kompleksowa renowacja skór meblowych, samochodowych i odzieżowych

Perfekcyjna odnowa skór w samochodzie nie stanowi wyzwania, jeśli skorzystasz z naszych kosmetyków, dzięki którym usuniesz takie uszkodzenia, jak:

  • drobne przetarcia,
  • przebarwienia koloru,
  • naruszenia warstwy lakieru,
  • niewielkie rysy i pęknięcia,
  • dziury i ubytki.

Dzięki specjalnej formule środków cały proces można wykonać w ciągu jednego dnia. Renowacja foteli skórzanych w aucie czy drobnej galanterii sprawi, że skóry odzyskają swoje właściwości i walory wizualne. Z naszymi farbami możliwe jest malowanie praktycznie każdej powierzchni – mamy dostęp do oryginalnej palety kolorystycznej największych koncernów samochodowych. W razie problemów z dobraniem odpowiedniej barwy zawsze służymy pomocą – można nam wysłać próbkę (np. podłokietnik czy zagłówek kierowcy).

Renowacja tapicerki skórzanej

Nieestetycznie wyglądająca tapicerka, zwłaszcza wykonana ze skóry, nie prezentuje się atrakcyjnie. Mimo ogromnych walorów, z jaką wiąże się wykończenie wnętrz samochodów obiciami tego typu, posiada również pewne wady: niewłaściwie pielęgnowana szybko straci swój wygląd wskutek pojawienia się plam, przetarć i innych, trudnych do usunięcia uszkodzeń. Szczególnie podatne na psucie się są boki foteli samochodowych. Codzienne wsiadanie do pojazdu i wysiadanie z niego wywołuje nadmierne tarcie na skórze boczków, które następni doprowadza do pojawienia się na nich licznych ubytków.

Jeśli chcesz uniknąć kłopotów tego typu i nie zastanawiać się nad zmianą lub kosztowną naprawą tapicerki krótko po zakupie auta, poświęć nieco czasu na właściwą renowację foteli. Wystarczy sięgnąć po nasze preparaty dedykowane tego typu działaniom regeneracyjnym, a także dbać o regularne czyszczenie skóry, aby długo cieszyć się jej atrakcyjnym wyglądem.

Regeneracja skór – jak wykonać taką naprawę?

Właściwa naprawa tapicerki skórzanej to kwestia dotycząca nie tylko właścicieli samochodów, ale także specjalistów car detailingu. Nasze półprofesjonalne środki do regeneracji mogą być stosowane także w warsztatach zajmujących się odnową samochodów – zawarte w nich składniki pomagają w skutecznym zabezpieczeniu skór przed pojawieniem się drobnych uszkodzeń oraz innych widocznych śladów zużycia tapicerki.

Nasze produkty do regeneracji skór naturalnych cieszą się uznaniem fachowców specjalizujących się na co dzień w renowacji nie tylko tapicerek samochodowych, ale także naprawie mebli oraz innych elementów wykonanych ze skóry. Wiemy, w jaki sposób odpowiedzieć na te oczekiwania, dlatego proponowane przez nas preparaty do renowacji są tak skuteczne i szybkie w działaniu. Dokładnie wykonana regeneracja z zastosowaniem środków Colourlock to gwarancja odzyskania dawnego blasku materiału zmagającego się z drobnymi uszkodzeniami typu przetarcia, przebarwienia, pęknięcia oraz rysy.

Odzyskanie walorów wizualnych, naprawa i regeneracja skórzanej tapicerki nie musi być wyzwaniem – wystarczy wykorzystać potencjał tkwiący w kosmetykach samochodowych i meblowych do renowacji Colourlock.