Skontaktuj się z nami

Usługi tapicerskie z produktami Colourlock

Colourlock to firma dostarczająca specjalistyczne produkty do czyszczenia, pielęgnacji i renowacji skór oraz innych materiałów stosowanych powszechnie w tapicerstwie, obuwnictwie czy przemyśle galanteryjnym. Usuwanie plam albo likwidacja nieestetycznych przetarć z foteli, wykładzin oraz innych intensywnie eksploatowanych części samochodu, a także mebli bądź torebek wymaga zastosowania profesjonalnych środków, które nie tylko wyeliminują zabrudzenia, ale też uchronią powierzchnię przed ponownym zniszczeniem. Wiele firm autodetailingowych decyduje się na czyszczenia wnętrz pojazdów z wykorzystaniem Colourlock, gdyż te produkty gwarantują doskonałe efekty końcowe.

Realizacje

Plamy i drobne uszkodzenia materiału są zmorą każdego kierowcy. Ale na szczęście istnieje prosty sposób na pozbycie się zabrudzeń, przywrócenie blasku skórzanym obiciom foteli samochodowych oraz naprawę niewielkich pęknięć, wystarczy sięgnąć po produkty Colourlock. Poniżej prezentujemy efekty przykładowych usług tapicerskich, jakie zostały przeprowadzane z użyciem tych innowacyjnych środków.

 

Prezentujemy relacje z niektórych renowacji i napraw, które przeprowadziliśmy. Zdjęcia, które zamieszczamy nie zostały poddane żadnej obróbce cyfrowej.

 

Usługi tapicerskie samochodowe – usuwanie plam i konserwacja skóry

Skórzane obicia samochodowe uznawane są za najbardziej luksusowe, jednak mają pewne wady – jeśli się ich odpowiednio nie pielęgnuje, tracą swój kolor i właściwości. Na szczęście z produktami Colourlock usunięcie nawet wieloletnich zaniedbań jest nadzwyczaj proste i gwarantuje doskonałe rezultaty, o czym można przekonać się na załączonych poniżej zdjęciach. Uszkodzony lakier na siedzisku, drobne pęknięcia od pasów czy nawet plamy z farby nie stanowią żadnego wyzwania dla tych innowacyjnych środków. Odpowiednio dobrane do usługi preparaty potrafią zdziałać cuda i przywrócić do dawnej świetności nawet najbardziej zużyte elementy samochodu.

Tapicerskie usługi w wykonaniu profesjonalistów – kiedy warto skorzystać?

Skóra to wyjątkowy materiał, który wymaga specjalnego traktowania. Amatorskie próby jej wyczyszczenia oraz renowacji mogą przynieść skutek odwrotny od zakładanego. By nie dopuścić do trwałego uszkodzenia materiału, lepiej zlecić usługi profesjonalistom. Specjaliści będą doskonale wiedzieć, z jakim materiałem mają do czynienia – skóra skórze nie równa, a zastosowanie niewłaściwych środków czyszczących i konserwujących może doprowadzić do kosztownych skutków w postaci wymiany całej tapicerki na nową. Wykwalifikowana ekipa poradzi sobie z najbardziej uporczywymi plamami, odbarwieniami słonecznymi, nieprzyjemnym zapachem, przetarciami materiału czy śladami po zwierzęcych pazurach. Nie tylko doprowadzi kierownicę samochodową, fotel po babci czy ukochaną torebkę do stanu świetności, ale zadba też o jej ochronę przed ponownym uszkodzeniem.