Skontaktuj się z nami

 

 

 

Szkolenia z renowacji i konserwacji
tapicerki skórzanej

 

 

Zostaw numer!
Oddzwonimy i odpowiemy na
wszelkie pytania

Szkolenia dofinansowane z renowacji skór meblowych i samochodowych Wrocław

 

Czego nauczysz się na szkoleniu:

 

 

01

Rozpoznawać różne rozdzaje skóry

Aniliny, semi aniliny skóry szorstkie czy eko skóry nie będa już problemem przy identyfikacji. Omówimy ich najważniejsze cechy i powiemy Wam jak się z nimi obchodzić.

02

Wypełniania szpachlą ubytków i rys

Działanie szpachli o różnej elastyczności, oraz przygotowanie powierzchni pod ich aplikację. Rodzaje uszkodzeń, które da się usunąć i praktyczne ćwiczenia usuwania ubytków.

03

Dobierania kolorów

Teoria barw i techniki dobierania kolorów. Obsługa koła kolorów. Technika szybkiego dobierania farb, regulowania stopnia połysku oraz metody porównywania kolorów.

04

Profesjonalnego czyszczenia i konserwacji skóry

Należyte czyszczenie skóry to też sztuka. Omawiamy wszystkie techniki, środki i sposoby na usuwanie zaplamień.

05

Przygotowania powierzchni pod malowanie

Odtłuszczenie, usunięcie starego lakieru wykończeniowego czy techniki matowienia powierzchni to podstawa każdej udanej renowacji. Pokażemy Wam jak się fachowo za to zabrać i pokażemy wszystkie zasadzki jakie czekają na poczatkujacych.

06

Farbować skórę pistoletem aerografem oraz gąbką

Uczymy farbować skóry naszych kursantów zarówno metodami natryskowymi jak i gąbką. Nauczymy regulować ciśnienie, zwracać uwagę na szerokość strumienia czy nakładać wykończenia i aperatury o różnej gęstości.

07

Sprzedaż usług

Rocznie wykonujemy prawie 1000 napraw dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Umiemy fachowo sprzedawać usługi renowacji.

08

Podklejania dziur

Nawet tak agresywne uszkodzenia jak przedarcia na perforacji da się naprawiać posiadając odpowiednią wiedzę. Pokażemy Wam jak wykonywać naprawy idealne wizualnie, a przede wszystkim trwałe.

 

 

Dlaczego warto wybrać szkolenie
w Colourlock?

 

 

mark Istnieje możliwość finansowania szkolenia przez Urząd Pracy
mark Jednego dnia szkolimy tylko 1 firmę
mark Otrzymacie dostęp do cen hurtowych
mark Możecie Państwo nauczyć się poszukiwanego przez pracodawców zawodu lub założyć własną firmę
mark Uczymy tylko technik na które sami dajemy gwarancję klientom
mark Oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne

Firma Colourlock od wielu lat szkoli specjalistów w dziedzinie renowacji wyrobów ze skóry. Nasze profecjonalne systemy napraw skór znalazły uznanie wśród specjalistów w branży nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Dostarczamy pełną gamę środków i narzędzi do wykonywania profesjonalnych prac renowacyjnych, przy pomocy naszych produktów mozna między innymi usunąć rozdarcia, dziury i przetarcia, wykonać rekonstrukcję uszkodzonej powierzchni łącznie z odtworzeniem jej oryginalnej struktury oraz koloru.

Jeśli chcą Państwo zobaczyć efekty naszych realizacji zapraszamy do galerii prac.

Opinie klientów

„Na szkoleniu w firmie Colourlock byłem już dwukrotnie. Zarówno podstawowe szkolenie jak i zaawansowane przeprowadzane jest w domowej atmosferze. Poziom i zaangażowanie trenerów to mistrzostwo świata. Teoria przedstawiona w przyjazny i zrozumiały sposób ale najważniejsze to zajęcia praktyczne prowadzone w „żywym warsztacie”.Często po szkoleniach, kursanci wyjeżdżają z certyfikatem i zaczyna się samotna walka. Nie w przypadku Colourlock. Oprócz certyfikatu otrzymujemy serwis i pomoc praktycznie 24 godziny na dobę. Lepszych fachowców w branży renowacji skór nie znam. „

~ Arkadiusz Kaźmierczak, We’re 4 Detailing

„Z firmą Colourlock współpracujemy od 2013 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wielu szkoleniach przeprowadzonych przez ww., firmę z zakresu czyszczenia i renowacji tapicerek skórzanych. Szkolenia w ww., firmie stały i stoją na najwyższym światowym poziomie. Naszym zdaniem firma Colourlock to lider jakość w swoim fachu. Szkolenia obejmowały następujący zakres:czyszczenie tapicerki skórzanej, dobieranie odpowiedniej barwy farb do danej uszkodzonej powierzchni skórzanej, usuwanie i renowację ręczną tapicerki skórzanej, konserwację tapicerki skórzanej, pielęgnację okresową tapicerek skórzanych. Firma Colourlock zapewnia także obsługę techniczną po szkoleniu, pomoc telefoniczną, mailową. „

~ Tomasz Wilczyński, Wilczynsky.pl

certificate

 

Biografie trenerów

 

 

lukasz photo

 

Łukasz Kordyjak

Pan Łukasz Kordyjak pracuje w branży napraw skór od 9 lat. Zajmował się opisywaniem reklamacji dla koncernów samochodowych i fabryk meblowych. Jest współredaktorem encyklopedii skóry.

Jest zaangażowany w powstanie pierwszego w Polsce komercyjnego laboratorium skóry. Od 8 lat prowadzi szkolenia dotyczące napraw skóry. W Polsce miał przyjemność współpracować i wykonywać usługi dla marek: VW, Porsche, BMW, Mercedes, Bentley, Ferrari, Ikea, Kler, Gala Collezione, Jonson Controls, Faurecja, Draexl-maier i wielu innych.

marek photo

 

Mykhailo Mandybura

Pan Mykhailo Mandybura to utalentowany kolorysta z kilkuletnim stażem w branży. Jego wszechstronność i ciągła chęć nauki sprawia, że jest w stanie szkolić z naprawdę szerokiego zakresu napraw.

Pan Mykhailo wykonuje kilkaset napraw rocznie często pomagając ASO w trudnych przypadkach. Zawsze chętny do pomocy, wspiera kursantów również po szkoleniach. Jeśli ktoś na serwisie ma problem z kolorem udaje się do Miszy.

 

Regulamin Szkolenia