Skontaktuj się z nami

Środki do profesjonalnej renowacji skór

Colourlock to marka kosmetyków mająca w swym portfolio preparaty dedykowane do użytku ogólnego, jak i przeznaczone dla zawodowców. Profesjonalna renowacja tapicerek skórzanych z ich użyciem jest polecana po odbyciu specjalistycznego przeszkolenia. Silniejsze i szybsze w działaniu środki, wymagają odpowiedniego doświadczenia i wprawy. Nie są polecane dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kosmetyką samochodową i odnawianiem skór.

Preparaty do renowacji tapicerek skórzanych dla zawodowców

Odbiorcami naszych profesjonalnych produktów, takich jak szpachla do skóry, specjalistyczne farby czy kompletna walizka serwisanta, są serwisy tapicerek skórzanych, studia detailingowe oraz warsztaty ASO, a także firmy oferujące kompleksowe usługi sprzątania i czyszczenia biur.

Dopracowana formuła każdego z preparatów i nasze własne doświadczenie sprawiają, że dostarczane środki poradzą sobie z każdym problemem, m.in.:

  • pęknięciami i zadrapaniami,
  • przebarwieniami i przetarciami,
  • uporczywym brudem,
  • niepożądanymi zapachami.

 

Dzięki nim profesjonalna renowacja tapicerek skórzanych jest procesem bardzo efektywnym, a same kosmetyki są niezwykle wydajne.

IMG 20200924 095757

Preparaty do renowacji Colourlock

Specjalistyczne działanie naszych środków do czyszczenia i regeneracji skór wynika przede wszystkim z doskonałej znajomości budowy oraz właściwości takich materiałów, jak i ich podatności na uszkodzenia. Skład preparatów został skomponowany w taki sposób, aby jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby użytkowników tapicerek skórzanych.

Skuteczne usuwanie wszelkiego typu przebarwień i przetarć, a także nieprzyjemnych zapachów, możliwe jest dzięki zastosowaniu składników o silnym działaniu. Pozwalają one nie tylko odzyskać dawny wygląd tapicerki, ale dodatkowo zabezpieczają ją przed kolejnymi uszkodzeniami. Jednak właśnie ze względu na wysoki profesjonalizm oraz zastosowanie tak skutecznych środków, preparaty do profesjonalnej renowacji skóry należy stosować wyłącznie po wcześniejszym przeszkoleniu lub po uzyskaniu doświadczenia w regeneracji tapicerek.

Nasze preparaty do renowacji skór znajdują zastosowanie w specjalistycznych warsztatach samochodowych i auto detailingu. Nie bez przyczyny to najchętniej stosowane środki tego typu. Łatwa aplikacja idzie w parze ze skutecznością oraz szybkim działaniem. Prowadzenie prac regeneracyjnych z użyciem naszych kosmetyków pozwala na uzyskanie zadowalających efektów regeneracyjnych dla tapicerek różnego typu. Po dobrze przeprowadzonej aplikacji wszelkie uszkodzenia, zadrapania oraz przetarcia przestają być widoczne, a materiał odzyskuje dawny wygląd. Warto sięgnąć po nasze środki do renowacji skóry, aby zadbać nie tylko o odpowiedni wygląd tapicerki, ale także zadowolenie klienta, który pozostawił swoje auto w warsztacie.

Walizka serwisanta – kompletny zestaw dla warsztatów

Warsztatom, które chcą zacząć świadczenie profesjonalnych usług, polecamy zainteresowanie się kompletną walizką serwisanta oraz naszymi szkoleniami. Zestaw zawiera m.in. środki czyszczące i konserwujące, kleje, farby i szpachle do skóry. W połączeniu z kompleksowym przeszkoleniem przez specjalistów Colourlock zyskujesz wiedzę i narzędzia niezbędne do natychmiastowego rozpoczęcia zawodowej działalności.