Nowe zestawy do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej Colourlock

Nowy, większy, lepszy

Nasz flagowy produkt: Zestaw do pielęgnacji skórzanej tapicerki samochodowej przeszedł mały face lifting.

Od kilku miesięcy intensywnie pracowaliśmy nad nową rewizją produktu. Zbieraliśmy opinie, testowaliśmy opakowania i produkty. Wiele osób z branży i klientów dołożyło do tej pracy swoją cegiełkę, za co chcieliśmy wam serdecznie podziękować.

Wysłaliśmy już pierwsze sztuki i podobno robi dobre wrażenie. (o to nam chodziło)

Co nowego?

„Czyszczenie to podstawa! Dajcie nam więcej cleanera!”

Lubicie czyścić. Wcale się nie dziwimy bo ciężko oprzeć się naszej pianie, a wiadomo: jest piana –  jest zabawa 😉 125 ml okazało się jednak za mała pojemnością w stosunku do 150 ml środka konserwującego. Dlatego zwiększyliśmy ilość środka czyszczącego o 60% Macie teraz do dyspozycji 200 ml w podwyższającej wydajność butelce z aplikatorem.

„A to szmatka jest czy co?”

Mikrofibra na stałe weszła do naszych domów i samochodów. Świetnie sprawdza się też w czyszczeniu skóry. Dlatego zamieniliśmy naszą szmatkę na mikrofibrę.

Ochrona tapicerki skórzanej to podstawa

Leder versiegelung to standardowy, poza Soft Cleanem, produkt Colourlock. Ciągle rozwijany i doskonalony. Przebadany i zaakceptowany przez największe światowe koncerny. Bezwonny, transparentny i pozostawiający na naszej tapicerce piękny mat. Nie zawiera tłuszczy. Główne zadanie – ochrona przed przetarciami, czyli największa zmorą skórzanych tapicerek samochodowych. Jednocześnie wycofaliśmy bliźniaczy LV Protector.

„Opakowania  – nieważne, ważne co w środku.”

Zgadzamy się, ale jak robić dobrze to od początku do końca. Tego punktu nie będziemy komentować – sami oceńcie.

Nic innego nam nie pozostaje jak zaprosić Was na zakupy i życzyć przyjemności z pielęgnacji waszych tapicerek skórzanych, produkt do nabycia w każdym dobrym sklepie z auto kosmetykami no i oczywiście na sklep.colourlock.pl

Poniżej zamieszczamy materiał wideo z naszym zestawem w roli głównej 🙂

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=mK1u41aFA4Q[/embedyt]

3.8/5 - (26 votes)